Kurs doszkalający z 2D-ZWCad i 3D-Sketchup • Szkolenia - WSH we Wrocławiu
  • Opis
  • Zakres szkolenia
  • Opłaty
  • Kontakt
  • Prowadzący

Tryb szkolenia: Weekendowe - online , stacjonarne
Wymiar godzin: 20 godzin (45 min)
Termin: 29-30.01.2022 -stacjonarnie w WSH

Szkolenie dedykowane jest osobom które chciałby nauczyć się obsługi programów 2D i 3D bądź poszerzyć już posiadaną wiedzę, w szczególności dla architektów i dekoratorów wnętrz, meblarzy, budowlańców, technologów, osób zajmujących się sprzedażą elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz lub tych co hobbistycznie chcą zacząć swoją przygodę z grafiką. Adresatem szkolenia są osoby które w swojej pracy stykają się z rysunkami technicznymi oraz wizualizacjami.

Cel szkolenia:

Zdobycie podstawowych umiejętności do wykonywania rysunków technicznych i wizualizacji w nowoczesnych programach graficznych. Poszerzenie zakresu oferowanych usług architektonicznych i wnętrzarskich w zakresie projektowania.

 Wymagania:

  • wymagane przed kursem - zainstalowane oprogramowanie graficzne ( w ramach kursu on-line),

  • umiejętność obsługi komputera.

Praca w programach graficznych 2D i 3D,niezbędnych do wykonania rysunków technicznych i wizualizacji. Prezentacja podstawowych funkcji programów oraz ich wykorzystanie podczas pracy.

Programy na których będziemy pracować: 2D - ZWCad i 3D - Sketchup (tylko modelowanie).

 

Koszt szkolenia: 1200 zł 

Wszystkie opłaty prosimy kierować na niżej podane konto:

Bank Ochrony Środowiska
PL 60 1540 1030 2103 0004 9462 0001 – rachunek PLN

tytułem (imię i nazwisko, nazwa szkolenia/kursu)

Szczegółowych informacji na temat szkoleń udziela Centrum Studiów Podyplomowych

Weronika Bereska

Specjalista ds. Studiów Podyplomowych
pokój 1/3

 

 

+48 535 164 459
Paulina Karolina Pośpiech

Absolwentka wrocławskiej Akademii Sztuk Pięknych, magister sztuki, designerka, pasjonatka różnych form twórczości. Doświadczenie zawodowe zdobywała głównie we wrocławskich biurach architektonicznych. Tworzy projekty zarówno dla dużych firm jak i indywidualnych inwestorów. Nieustannie stara się poszerzać swoje granice działania często wykraczając poza wnętrzarskie rejony. Obecnie rozwija własne studio projektowe.

mgr inż. Przemysław Nowak

z wykształcenia architekt, z pasji nauczyciel, artysta i wynalazca. Ukończył Wydział Architektury Politechniki Wrocławskiej, od samego początku studiów podejmując aktywność zawodową. Współpracował z wieloma inwestorami i pracowniami. Od sześciu lat związany z wrocławskim biurem architektonicznym PracOFFnia, współtworzył wiele rozpoznawalnych realizacji architektonicznych i wnętrzarskich. Równolegle prowadzi działalność naukową opracowując innowacyjne rozwiązania budowlane i technologiczne wspólnie z badaczami z Politechniki Wrocławskiej. Specjalizuje się również w grafice użytkowej 3D i 2D, nieliczne wolne chwile poświęca na doskonalenie się w fotografii i malarstwie.