Employer Branding Experience • Studia podyplomowe - WSH we Wrocławiu
 • OPIS
 • PROGRAM
 • OPŁATY
 • OPINIE
 • REKRUTACJA
 • EKSPERCI

Tryb studiów: Weekendowy (blended learning)
Czas trwania: 10 miesięcy (2 semestry)
Wymiar godzin: 188 godzin
Język wykładowy: polski

 

Employer Branding Experience to projektowanie doświadczeń kandydatów i pracowników z marką pracodawcy. Aby świadomie prowadzić działania employer brandingowe musisz znać się m.in. na marketingu, HR'ach, rekrutacji, komunikacji, CSR, sprzedaży, social mediach, obsłudze klienta, finansach oraz zarządzaniu strategicznym.

Na tym kierunku dowiesz się jak skutecznie przyciągać i angażować pracowników.  Zdobędziesz wiedzę na temat kompletnego cyklu pracownika, tzn. relacji z pracodawcą, od poznania, przyciągnięcia, poprzez rekrutację, wdrożenie, komunikację wewnętrzną, angażowanie, aż po rozstanie (exit z organizacji). Nauczysz się łączyć HR z marketingiem. Dowiesz się z czego wynika wiarygodna i autentyczna marka pracodawcy. Poznasz perspektywę kandydata, pracownika, właściciela. Zrozumiesz oczekiwania i motywacje różnych pokoleń (BB, X, Y, Z). Opanujesz umiejętność planowania budżetu, określając cel i zwrot z inwestycji w EB. Poznasz też czym jest agile w HR i jak wykorzystać design thinking. Zrozumiesz, kiedy i jak korzystać z social media (Facebooka, Linkedina, Instagrama), podcastów, czatbotów, statystyk Google, SEO i SEM, video i content marketingu.

Będziesz miał/a pomysły i wiedział/a jak zaangażować pracowników w marketing pracodawcy. Nauczysz się prowadzić wzorowy proces rekrutacyjny, komunikację wewnętrzną, jak również proces rozstań z pracownikami. Zdobędziesz różnorodne umiejętności i kompleksową perspektywę na Employer Branding.

Broszura EMPLOYER BRANDING EXPERIENCE 2019-20.pdf

Profil absolwenta:

Kształcimy liderów polskiego employer brandingu.

 • okEkspertów, którzy będą znali i rozumieli wszystkie oblicza marki pracodawcy, od marketingu, HRu, CSRu, przez finanse i obsługę klienta (wewnętrznego jak i zewnętrznego).
 • okLiderów, którzy będą świadomie wpływać na poprawę wszystkich momentów, w których kandydaci i pracownicy stykają się z organizacją.
 • okLiderów, dla których marka pracodawcy to integralny element strategii biznesowej, a nie tylko PR. Dla których wszystkie działania EB'owe są mierzalne, a wyniki, nawet najbardziej ambitne, osiągalne.

Absolwenci Employer Branding Experience będą adresowali wyzwania rekrutacyjne, związane z pozyskiwaniem i angażowaniem pracowników, obniżeniem retencji, komunikacją wewnętrzną i zewnętrzną. Po studiach uczestnicy będą umieli m.in. skalkulować zwrot z inwestycji w EB, zaprojektować kampanię z wykorzystaniem różnorodnych kanałów i narzędzi, przeprowadzić audyt procesów rekrutacyjnych, zaprojektować program Employee Advocacy. Będą korzystali z social media, video, wydarzeń branżowych, współpracy z uczelniami, content i influencer marketingu.

Adresaci kierunku:

Studia Employer Branding Experience skierowane są do:

 • rekruterów, specjalistów ds. rekrutacji, reasercherów, którzy chcą otrzymywać więcej aplikacji od kandydatów, skrócić czas i obniżyć koszt prowadzonych rekrutacji;
 • konsultantów HR, HR Biznes Partnerów, menedżerów HR, którzy chcą realnie wpłynąć na zwiększenie zaangażowania pracowników, obniżyć retencję, wzmocnić markę pracodawcy na rynku;
 • osób z marketingu, social mediów, komunikacji, PR, które chcą rozwijać się w obszarze HR i zajmować się nową gwiazdą brandingu, czyli Employer brandigiem;
 • menedżerów zarządzających, właścicieli, dyrektorów małych i średnich firm, którzy chcą zrozumieć i skorzystać z nowoczesnych narzędzi utrzymywania i pozyskiwania pracowników do swoich organizacji;
 • wszystkich osób spragnionych nowej wiedzy, doświadczeń, różnorodności i inspiracji z szeroko pojętego obszaru employer brandingu.

Partnerzy kierunku:

 • 4123900c45d2334e59787dc33a448bef
 • akademia rekrutacji
 • logo 2 png
 • marka pracodawcy

NAZWA PRZEDMIOTU

LICZBA GODZIN

1. Autentyczny Employer Branding  i jego udziałowcy – wprowadzenie do tematu, integracja.

8

2. „Pierwsze wrażenie” Marketing rekrutacyjny. Mariaż miękkiego HR i twardego marketingu.

8

3. Opracowanie strategii EB na podstawie EVP. Określenie celów działania, analiza ścieżek kandydata i pracownika, persony, EVP, praca nad strategią.

16

4. Zaplanowanie i rozlicznie kampanii EB. Projektowanie kampanii, współpraca z agencjami, wybór mediów, rozliczenie efektów. 

16

5. Współczesne wyzwania rynku pracy oraz procesy rekrutacyjne, perspektywa rekrutera i kandydata 

14

6. Wdrożenie i adaptacja pracowników, on-boarding, candidate experience, mierzenie skuteczności procesu i satysfakcji kandydata

8

7. Strategiczne ujęcie EB z perspektywy właściciela , kalkulacja inwestycji, strategiczna alokacja zasobów w employer branding, partnerstwo HR z zarządem.

8

8. Komunikacja wewnętrzna, zewnętrzna, komunikacja w procesie zmian, komunikacja kryzysowa.

16

9. Perspektywa pracownika: Diversity & Inclusion, Employee Experience, Learning & Development, systemy motywacyjne, benefity, procesy angażujące pracowników, procesy rozstań

18

10. Praca z liczbami w EB, badania ilościowe i jakościowe, analiza danych, prezentacja danych

12

11. Marka pracodawcy oraz marki osobiste pracowników, komunikacja w social media, personal branding liderów, content marketing, employee advocacy

16

12. Design thinking - metoda DT w projektowaniu rozwiązań w employer brandingu

8

13. Praca w zespołach projektów EB oraz Agile w HR. Zwinne zarządzanie w employer brandingu, skuteczne zespoły projektowe

8

14. Employer Branding Experiences w wybranych branżach, produkcja, IT, FMCG, bankowość i finanse i in. różne wyzwania różne działania

8

15. Światowe trendy i inspiracje EB (digitalizacja HR, AI, elastyczny czas pracy, zespoły wirtualne, kompetencje przyszłości, zróżnicowanie pokoleniowe, holokracja, turkus i in), CSR, zrównoważony rozwój, employer branding na uczelniach, konkursy i nagrody branżowe

16

Repetytorium.

8

W sumie

188

 

 

* Uczelnia zastrzega sobie prawo do niewielkich zmian w planie studiów. Wszelkie prawa zastrzeżone. Szczegółowy plan zajęć opublikowanie zostanie po zakończeniu procesu rekrutacji. 

** Uczelnia zastrzega sobie prawo do nieuruchomienia kierunku w przypadku niewystarczającej liczby chętnych.

 

Warunki zaliczenia

 • okegzamin ustny w formie prezentacji

 • okwspółpraca przy realizacji projektu

 • okudział na zajęciach minimum 80%

 • oktest zaliczeniowy po każdym semestrze

Koszt studiów: 5 900 zł
opłata administracyjna: 250 zł
Istnieje możliwość rozłożenia opłaty na raty.

 

 

 

Wszystkie opłaty prosimy kierować na niżej podane konto:
Santander Bank S.A. 44 Oddział we Wrocławiu
nr konta 04 1500 1155 1211 5005 3031 0000

JESTEŚMY W BAZIE USŁUG ROZWOJOWYCH

Od kilkunastu lat zajmuję się marketingiem, ukierunkowanym głównie na pozyskanie Klienta i przyciągnie Kandydata z zewnątrz i zachęcenie go do rozpoczęcia pracy W naszym przedsiębiorstwie. Studia Employer Branding Experience poszerzyły moją wiedzę i uświadomiły jak ważne jest zadbanie o pracownika już zatrudnionego w naszej firmie. Troska o jego potrzeby, otwarta i szczera komunikacja oraz reagowanie na szybko zmieniające się warunki to klucz do budowania wieloletnich relacji i wzrostu retencji zatrudnionych.

Serdecznie polecam studia EB w Wyższej Szkole Handlowej.

ewelina absolwentka ebe optimized

Ewelina Kamińska 

WYPEŁNIJ  arrow   Ankieta rekrutacyjna

 

Dokumenty rekrutacyjne

 • Kopia dyplomu ukończenia studiów wyższych wraz z suplementem (I – go stopnia, II stopnia, jednolitych magisterskich)
 • Podanie o przyjęcie na studia wraz z ankietą osobową
 • Kopia dowodu wniesienia opłaty administracyjnej
 • 1 zdjęcie o wymiarach 35x45 mm
 • Dwie podpisane przez Kandydata umowy o naukę
 • Dowód osobisty należy przedłożyć do wglądu

KONTAKT:

Daria Bełej
Koordynator Studiów Podyplomowych
pokój 2/9

  

Dyżury:
Pn. – Pt. 9:00 – 16:00

 

 

+48 71 333 11 33
Paulina Mazur

Opiekun i twórca programu Employer Branding Experience

Konsultantka HR, propagatorka odpowiedzialnego employer brandingu. Doradza pracodawcom w obszarze komunikacji i budowania zaangażowania kandydatów oraz pracowników różnych pokoleń. Mówczyni TEDxWarsawWoman, prelegentka na konferencjach I love Marketing, Linkedin Local, Sales Angels.

 

Przez 15 lat zdobywała doświadczenie w branży HR, w firmie doradztwa personalnego BIGRAM, gdzie przeszła drogę od praktykantki do członka zarządu. Rozwinęła w Polsce dwa międzynarodowe programy łączące pracodawców ze studentami (Enactus i GMC), obsługiwała takie marki jak: Grupa PZU, PwC, Bank Zachodni WBK, AXA, AVON, KGHM, Grupa Saint - Gobain. Inicjatorka badania Motywacje Młodych, autorka raportów Motywacje Menedżerów, Wyzwania rekrutacji, redaktorka licznych publikacji poświęconych obszarowi HR i komunikacji. Prowadzi bloga na https://paulinamazur.com/

1
Tomasz Rudnik

Twórca i właściciel Akademii Rekrutacji

Trener z doświadczeniem headhunterskim i korporacyjnym. Autor szkoleń online pomagających kandydatom w zdobyciu nowej pracy - średnio zajmuje im to 3 tygodnie.

Doświadczanie korporacyjne zdobywał w Polsce i USA, m.in. w TVN, Orange, Newell Rubbermaid, Citi Handlowy, Pramerica Financial, a doświadczenie headhunterskie w Polsce i w Emiratach Arabskich: w Antal International, Darwin Rhodes oraz KPMG Executive Search & Selection. W 2012 roku założył Akademię Rekrutacji - projekt uczący kandydatów skuteczności w działaniu na rynku pracy.

11
Tomasz Duda

Employer Branding Account Manager, Job’n’Joy 

W ramach agencji kreatywnego Employer Brandingu Job’n’Joy działa jako Account Manager, gdzie koordynował m.in. realizacje kampanii i działań EB dla takich klientów jak British American Tobacco, Atos Global Delivery Center Polska czy Tchibo. Współtworzył projekt, który otrzymał wyróżnienie za najlepszy film wizerunkowy 2019 (Nagroda Employer Branding Excellence Award), realizowany dla Atos.

 

Wcześniej, w firmie HR – BIGRAM jako dyrektor programowy międzynarodowej organizacji Enactus w Polsce (budowanie start-upów społecznych), zrekrutował ponad dwa tysiące studentów, których rozwijał i wspierał w działaniu, łącząc z wybranymi pracodawcami. Konstruował programy ambasadorskie na uczelniach, konkursy grantowe, organizował eventy rekrutacyjne i konferencje dla takich firm jak m.in. Grupa Saint-Gobain, PKO Bank Polski, Grupa Eurocash, TESCO Polska, LOTTE Wedel.

3
Błażej Jurewicz

CEO AoV

 

Od 10 lat podnosi efektywność procesu decyzyjnego organizacji i buduje strategie w oparciu o kapitał ludzki. Odpowiada na pytanie "jak trwale podnosić efektywność i rentowność biznesu?” Pracował dla start-up`ów, Gazel Biznesu, Diamentów Forbes. Pracuje dla liderów w skali Polski i Europy. Biznesowy sparingpartner dla kadry zarządzającej.

Współautor rozwiązań HR Tech wyróżnionych za innowacyjność m.in.podczas European Startup Days. Wykładowca MBA oraz studiów podyplomowych, juroror konkursów Enactus Poland, finalista polskiej edycji Global Management Challenge, autor publikacji nt. zarządzania, założyciel IFIC Polska.

 

5
KAROLINA KARWOWSKA

Doradca biznesowy i ekspertka z ponad 20 letnim doświadczeniem w zarządzaniu, budowaniu zaangażowania i projektowaniu pozytywnego doświadczenia pracownika. 

 

Autorka kursoBOOKa Super Liderka, praktycznego poradnika dla liderek. W 2013 roku znalazła się na 12 miejscu w gronie 100 najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce według rankingu Pulsu Biznesu, a w 2015 Firma, którą zarządzała przez 14 lat zdobyła tytuł Great Place to Work, czyli najlepszego miejsca pracy w Polsce. 

Prowadzi szkolenia i prezentacje, pisze bloga oraz publikuję artykuły m.in na łamach Harvard Business Review Polska, HR Business Partner, Wiedza i Praktyka oraz magazynu Brief.

6
Janina Bąk

Królowa Statystyki

 

Komendant komedii w Janinadaily.com. Demon prezentacji. Wirtuoz statystyki. Umie liczyć, opowiadać i opowiadać o liczeniu. W jej historiach zasób słów jest tak bogaty, że mógłby samodzielnie spłacić cały dług publiczny Grecji. Posiada następujące osiągnięcia życiowe:

 1. Pisze bloga o swojej pracy na uczelni, mężu z politechniki i wiecznie nieudanych dietach, a ponad 60 tysięcy ludzi chce to czytać
 2. Nagranie z wykładu o statystyce, który wygłosiła na TEDx Koszalin, ma ponad 50 000 wyświetleń i było przez moment popularniejsze niż wideo Zenka Martyniuka
 3. Występowała w Polsce, Berlinie i w Oxfordzie, i wszędzie strasznie śmiano się z jej żartów o odchyleniu standardowym.

Lubi uczyć ludzi, że z analizą danych można i należy się zaprzyjaźnić.

 

Prowadziła wykłady na Trinity College w Dublinie oraz gościnnie na Politechnice w Berlinie, Uniwersytecie w Oxfordzie oraz Warszawskim Uniwersytecie Medycznym. Trzykrotnie była wybierana najlepszą prelegentką na konferencji I love Marketing& Social Media. Autorka bestsellera o statystyce pt. „Statystycznie rzecz biorąc, czyli ile trzeba zjeść czekolady, żeby dostać Nobla.”

 

2
Dorota Kowalewska

Dyrektor Regionu BIGRAM

 

Zarządza oddziałem regionalnym wiodącej polskiej firmy doradztwa personalnego BIGRAM. Posiada wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi.  W procesach rekrutacyjnych specjalizuje się w stanowiskach z obszaru produkcji oraz sprzedaży, działów administracji i HR, stanowisk specjalistycznych, menedżerskich, członków zarządu.

Wspiera marki w realizacji projektów zwiększających zaangażowanie pracowników, w komunikacji wewnętrznej, rozwiązuje wyzwania zmniejszające rotację w organizacjach. Cyklicznie organizuje szkolenia dla rekruterów z wywiadu kompetencyjnego. Opracowywała i wdrażała motywacyjne systemy premiowe, proces ocen pracowniczych oaz plany rozwoju. Posiada doświadczenie w realizacji programów typu outplacement.

8
ANNA LEDWOŃ-BLACHA

Co-founder & Creative Director w agencji More Bananas, co-founder i główny organizator CRASH Mondays.

 

Autorka w takich magazynach jak Event Management Polska, Social Media Manager, NowyMarketing, Marketer+, Nowa Sprzedaż czy Social Press. Szkoleniowiec - głównie w zakresie mediów społecznościowych i customer experience. Były trener w agencji Socjomania, gdzie szkoliła z mediów społecznościowych. Współautorka dwóch kursów e-learningowych: Posiada międzynarodowy certyfikat DIMAQ PROFESSIONAL potwierdzający wiedzę i doświadczenie z zakresu digital marketingu.

 

Wykładowca studiów podyplomowych na Akademii Górniczo - Hutniczej. Pracowała z takimi klientami, jak: Eurobank, Pandora, Venezia, Capgemini, Prima Moda, InPost, Pracuj.pl czy Lufthansa Global Services. Ukończyła studia podyplomowe z zakresu Technologii informacyjnych w marketingu na Wyższa Szkoła Europejska oraz studia magisterskie z zakresu zarządzania i marketingu na Akademia Górniczo-Hutnicza im. S. Staszica w Krakowie. Zafascynowana człowiekiem i jego emocjami. Zgłębia temat customer experience oraz nowych mediów. 

9
Piotr Skrzypczyński

Director Business Strategy, Bank Gospodarstwa Krajowego

 

Doświadczony lider w transformacji i poprawie efektywności organizacji. W swojej karierze pełnił między innymi role: ​Global Head of Strategy​ w Selena FM S.A. – odpowiadając za strategię i wdrożenie w ponad 30 spółkach na 5 kontynentach, ​Change Management Director​ w Santander Bank, zarządzał złożonym portfelem kilkuset projektów biznesowo-technologicznych i transformacją tradycyjnego modelu prowadzenia projektów na Agile (oparty o model Tribes & Squads, inspirowany rozwiązaniami Spotify, Google, ING), ​Transformation Leader​ w DPD Polska.

Absolwent studiów Executive MBA na Politechnice Warszawskiej, Europeistyki na Uniwersytecie Warszawskim i Zarządzania na Universidad Autónoma de Madrid.

13
KAMILA SZAREJKO

Fundacja Medicover

Kamila od 9 lat zajmuje się CSR i NGO’s. Uczestniczyła w procesie tworzenia standardów i dobrych praktyk dla fundacji korporacyjnych. Konsultuje i prowadzi projekty i programy społeczne, zarówno międzynarodowe jak i lokalne, w dużych miastach i małych gminach, z dużymi budżetami i zupełnie podstawowymi. Wspiera organizacje pozarządowego w zakresie budowania modeli fundraisingowych. Pomaga firmom odnaleźć sposób na wykorzystanie swojego potencjału do wpływania na swoje otoczenia na lepsze. 

Wierzy, że w dzisiejszym świecie potrzebujemy wspierać wartości i działania, które poprzez swoją efektywność i skuteczność będą angażowały różne grupy tworząc pozytywną zmianę. Aby się ona dokonała, warto zrobić „matching” kilku skrótów m.in. takich jak EB+CSR, a będzie pięknie. Z wykształcenia prawniczka, z dyplomem controllingu zarządczego i finansowego, współautorka i autorka kilku publikacji naukowych z zakresu zdrowia publicznego. 

14
Bartek Ziemiański

Head of Social Selling Programs, Sharebee

 

Konsultant i ekspert social media, założyciel organizacji networkingowej #LinkedInLocal Polska. Uważa komunikację w mediach społecznościowych za ważne narzędzie sprzedaży, pomaga firmom i osobom efektywniej w tym celu korzystać z LinkedIn.

Wdraża w firmach pierwszą w Polsce platformę dla firm wspierająca programy Social Selling i Employee Advocacy – Sharebee.

15
ROBERT ŻELEWSKI

Dyrektor HR, Europa Centralna, MOWI

 

Ekspert zarządzania zasobami ludzkimi, coach i mentor kadry zarządzającej. Obecnie Dyrektor HR na Europę Centralną w MOWI. Poprzednio dyrektor personalny w Green Factory. Przed tym dyrektor personalny i członek zarządu w firmie McCormick Polska. Wcześniej pełnił funkcję dyrektora zarządzającego ds. HR w firmie Animex. Był również dyrektorem ds. personalnych w Sheraton Warsaw Hotel & Towers i The Westin Warsaw Hotel oraz dyrektorem ds. personalnych sieci hoteli Starwood w Polsce, Chorwacji, Bułgarii i Albanii.

 

Ukończył Psychologię na Uniwersytecie Łódzkim a następnie studia podyplomowe z zarządzania zasobami ludzkimi w organizacji na SGH. Dodatkowo uczestniczył w licznych kursach i szkoleniach specjalistycznych z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i zarządzania firmą m.in w INSEAD, Francja; Management Center Europa, Belgia; Cornell University, Stany Zjednoczone.

 

16
Malwina Faliszewska

Deloitte

 

Odpowiada za wdrażanie strategii Diversity&Inclusion w Deloitte Central Europe oraz koordynowanie sieci kobiet Women@Deloitte. Ponad 12letnie doświadczenie zawodowe zdobywała w GE, Banku BHP, EDF Polska, głównie w obszarze HR. Pracując w dziale szkoleń i rozwoju odpowiadała za budowanie i wrażanie programów rozwojowych, zapewnienie szkoleń dla pracowników, proces rocznej oceny pracowniczej i stawiania celów.

 

Pomysłodawczyni wielu inicjatyw, m.in. programów promujących zdrowy styl życia, oraz działań w obszarze Diversity&Inclusion. Prowadziła sieci kobiet organizując konferencje i wydarzenia poświęcone budowaniu kariery zawodowej przez kobiety.

 

Autorka książki „Sięgaj po więcej”, mówczyni TEDxWarsawWomen. Pisze bloga oraz prowadzi warsztaty. Jest absolwentką stosunków międzynarodowych na SGH oraz kolegium języka francuskiego UW, podyplomowych studiów trenerów grupowych w Laboratorium Psychoedukacji SWPS oraz certyfikowanym coachem CoachWise.

4
Celina Prinz

Client Service Director, Job’n’Joy

 

Client service director w agencji employer brandingowej Job’n’Joy, w której rozbudowuje portfolio usług, dba o realizację celów strategicznych, rozwija zespół obsługi klienta oraz koordynuje kampanie EB.

 

Pasjonatkakomunikacji reklamowej, employer brandingu oraz CSR. Od dekady związana z branżą reklamową. W grupie Dentsu Aegis Network realizowała kampanie reklamowe dla największych marek klientów grupy (Procter&Gamble, L’Oréal, Reckitt Benckiser, Lego) oraz pełniła rolę CSR/EB Managera. W agencji Asap&Asap Communication zarządzała zespołem client service i współpracowała z takimi markami jak Jeronimo Martins, Roche Diabetes, MediaMarkt. Wcześniej związana z branżą IT (Cisco), turystyką oraz telecom.

 

Doświadczona trenerka z certyfikatem Train the Trainers. W latach 2015-2017 w ramach programu szkoleń wewnętrznych w Dentsu Aegis Network zrealizowała cykl warsztatów z zakresu komunikacji werbalnej i niewerbalnej.

 

celina prinz
Olga Żółkiewicz

Employer Branding & Employee Experience Consultant, 7N

 

Praktyk Employer Brandingu. Stworzyła struktury EB w największej polskiej firmie IT. Była odpowiedzialna za usystematyzowanie obszarów Candidate & Employee Experience oraz komunikacji wewnętrznej w międzynarodowej organizacji. Zarządzała projektami z zakresu digitalizacji HR. Z wykształcenia psycholog oraz Employer Brandingowiec z certyfikatem AgilePM.

 

Blogerka na how2hr.pl, aktywnie dzieli się wiedzą podczas szkoleń oraz konferencjach i meet upach.

17
Michał Kasprzyk

Podcaster, Mówca, Trener, Partner w Earborne Media

 

Przemówienia sprawiły, że życie wywróciło mu się do góry nogami i dzięki temu ma teraz cel w życiu, pracę i żonę. Chce opowiadać historie, które dają wartość odbiorcom oraz pomagać innym tworzyć takie historie. Najnowsze medium, które mu na to pozwala i którym się ekscytuje, to podcasty.

Przed publicznością czuje się jak ryba w wodzie, więc pomaga wygłaszać lepsze przemówienia ludziom, którzy chcą skuteczniej przekazywać swoją wiedzę lub inspirować innych.

 

Mówca na wydarzeniach takich jak I Love Marketing, InfoShare, InternetBeta, TEDxKatowice. Organizator TEDxWroclaw. Podcaster w Do Początku. Partner w Earborne Media – pierwszym w Polsce podcastowym studiu produkcyjnym skupiającym się na podcastach narracyjnych. Założyciel Biura Mówców Spice, które pomaga w kontakcie ze świetnymi prelegentami.

7
Daria Siwka

Strateg EB bardzoHR - Employee&Employer Branding

 

Ekspertka obszaru strategicznego zarządzania marką z ponad 15-letnim doświadczeniem w HR i Employer Branding. Wierzy w EB doin', dlatego wszystko o czym mówi sprawdza w działaniu/w rzeczywistości. Towarzyszy pracodawcom w projektowaniu strategii EB, definiowaniu kultury organizacyjnej, budowaniu doświadczeń kandydatów i pracowników.  Certyfikowana trenerka biznesu, facylitatorka, a także moderatorka Design Thinking. 

Współpracuje m.in. z: Toyota, Credit Agricole, OCEANIC S.A., Grupa Carlsberg, Qubus Hotel, Grupa Allegro, Ceneo.pl, Limango, Opera Software, Dolby Poland, Trans.eu, Orsay, Eurocash, Cersanit, Deviniti, Anegis, InterRisk.

 

Autorka bloga poświęconego EB, a także wykładowczyni na uczelniach wyższych. Od samego początku (czyli od 7 lat) prowadzi też wrocławskie spotkania EBMasters jednoczące specjalistów z branży. Uwielbia dzielić się swoją wiedzą. I to w dodatku podaną zawsze w bardzo praktycznej formie.

12