Oferta edukacyjna - WSH we Wrocławiu

Kształcimy dla pracy, blisko praktyki, w wymiarze międzynarodowym, na wysokim poziomie.

Studia licencjackie
Studia licencjackie

Studia licencjackie we Wrocławiu umożliwiają zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej. Jednocześnie rozwijają kompetencje miękkie, takie jak: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w stresie, zarządzanie czasem oraz radzenie sobie z kryzysem. Program dla wszystkich kierunków studiów I stopnia został dostosowany do potrzeb studentów, ale też pod kątem rozwijającego się dynamicznie świata biznesu. 

Do odpowiedzi na wyzwania zawodowe, przygotowują doświadczeni, pomysłowi i rzetelni wykładowcy, którzy co semestr prowadzą nowe i ciekawe zajęcia. Licencjat zaskakuje programem i daje rzetelne podstawy do imponującej kariery zawodowej. 

Dlaczego studia licencjackie w WSH we Wrocławiu?

  • okPoznasz kluczowe zasady współczesnego biznesu i gospodarki krajowej oraz międzynarodowej.

  • okBędziesz znakomicie kategoryzował i analizował dane - nauczysz się nie tylko operować specjalistycznym słownictwem, ale także zrozumiesz definicje terminów biznesowych.

  • okOtrzymasz możliwość podjęcia stażu, praktyki, a nawet pracy w wielu renomowanych firmach.

  • okWeźmiesz udział w obcojęzycznych warsztatach, debatach, wykładach.

  • okLektoraty z języka angielskiego oraz niemieckiego przygotują Cię do pracy na rynku międzynarodowym.

Studiując w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu stawiasz na edukację, rozwój, ale i na niesamowitą przygodę. Dołącz do grona cenionych absolwentów WSH.

 

Studia licencjackie umożliwiają zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, a także rozwijają kompetencje miękkie takie jak kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, zarządzanie czasem czy radzenie sobie z kryzysem

Więcej
Studia inżynierskie
Studia inżynierskie

Studia inżynierskie we Wrocławiu to studia pierwszego stopnia, które kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego inżyniera. W przeciwieństwie do studiów licencjackich, studia inżynierskie trwają co najmniej przez siedem semestrów. Umożliwiają zdobycie wiedzy teoretycznej oraz praktycznej, a także rozwijają kompetencje miękkie, takie jak na przykład: kreatywność, komunikatywność, umiejętność pracy w zespole, umiejętność pracy w stresie, zarządzanie czasem oraz radzenie sobie z kryzysem.

Nasi studenci przygotowywani są przez znakomitą kadrę specjalistów. Nad programem pracują pomysłowi i rzetelni wykładowcy, którzy dostosowują zajęcia do współczesnego świata biznesu, podając jednocześnie fundamentalną wiedzę teoretyczną. Kierunki inżynierskie to jedne z najbardziej przyszłościowych rozwiązań. 

Dlaczego studia inżynierskie w WSH we Wrocławiu?

Decydując się na studia inżynierskie i oferowane przez nas kierunki:

  • okPoznasz kluczowe zasady współczesnego biznesu i gospodarki - zarówno krajowej, jak i międzynarodowej.
  • okBędziesz znakomicie kategoryzował i analizował dane, nauczysz się nie tylko operować specjalistycznym słownictwem, ale także zrozumiesz definicje terminów biznesowych.
  • okOtrzymasz możliwość podjęcia stażu, praktyki i docelowo również pracy w wielu renomowanych firmach.
  • okWeźmiesz udział w obcojęzycznych warsztatach, debatach i wykładach.
  • okLektoraty z języka angielskiego oraz niemieckiego przygotują Cię do pracy na rynku międzynarodowym.

Studiując w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu stawiasz na edukację, rozwój, ale również na niesamowitą, edukacyjną przygodę. Dołącz do grona cenionych absolwentów WSH we Wrocławiu i wybierz studia inżynierskie jako pozycję startową dla Twojej kariery zawodowej

Studia inżynierskie to studia pierwszego stopnia, które kończą się uzyskaniem tytułu zawodowego inżyniera. W przeciwieństwie do studiów licencjackich, te trwają co najmniej siedem semestrów.

Więcej
Studia MBA
Studia MBA

Wzmocnij swoją pozycję na rynku pracy i zapisz się na studia MBA we wrocławskiej WSH

 

 

Master of Business Administration ( MBA ) to obecnie najbardziej prestiżowy i ceniony tytuł zawodowy w świecie biznesu. Daje on nieograniczone możliwości rozwoju osobistego, poszerzenia ścieżki kariery oraz wzmocnienia pozycji na rynku pracy, co przekłada się na wymierne rezultaty w postaci awansu i wyższego wynagrodzenia.

Naszym celem jest kształcenie efektywnych i odpowiedzialnych menedżerów i liderów, posiadających konkretne umiejętności i pewność siebie w zakresie zdobywania wysokich stanowisk kierowniczych i pełnienia przywódczej roli. Studia MBA w WSH dają absolwentom przewagę na konkurencyjnym rynku pracy poprzez usystematyzowanie wiedzy biznesowej i umożliwienie im zgłębienia najnowszych tajników globalnej gospodarki oraz kluczowych umiejętności menedżerskich, niezbędnych do kierowania przedsiębiorstwem lub własną działalnością gospodarczą. Współpracujemy wyłącznie z najlepszymi wykładowcami, przedstawicielami świata biznesu i nauki, specjalistami i praktykami, posiadającymi wieloletnie doświadczenie w różnych branżach i dziedzinach, także na arenie międzynarodowej.

 

W Rankingu PERSPEKTYW 2018 Program International MBA realizowany przez Wyższą Szkołę Handlową we Wrocławiu zajął wysokie 14 miejsce w klasyfikacji ogólnej (na 31 programów MBA oferowanych w Polsce). Co więcej, w opinii absolwentów nasz program zajął 8 miejsce w skali kraju! A w kategorii „kadra dydaktyczna” aż 7 miejsce!

Studia MBA w WSH we Wrocławiu są dedykowane profesjonalistom oraz praktykom biznesu, którzy chcą wzmocnić swoją pozycję na rynku pracy, a także rozwinąć dotychczasowe umiejętności.

Więcej