Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

2020-04-10 10:00:00

Zdrowych i spokojnych Świąt Wielkanocnych

Szanowni Państwo,

 

zwracam się do Wykładowców, Pracowników Administracji, Studentek i Studentów, całej Społeczności Akademickiej.

Mija prawie miesiąc od czasu, kiedy nie możemy spotykać się bezpośrednio, ale robimy wszystko, aby zachować wzajemne relacje i kontakty. Nadeszła odpowiednia pora, aby dokonać pierwszej wstępnej oceny i pewnej analizy mijającego miesiąca, dotyczącej zdalnego kształcenia. Jestem pełen uznania i podziwu dla Wszystkich Państwa za zrozumienie tej tak trudnej sytuacji, a przede wszystkim zaangażowanie i empatyczne podejście do powstałego problemu.

Dziękuję Wszystkim Państwu Wykładowcom, Pracownikom Administracji, Studentom oraz Słuchaczom Studiów Podyplomowych za codzienny wkład w kontynuację bieżącego studiowania. Zdaję sobie sprawę, że jest to trudne dla nas wszystkich, ale jednocześnie jestem dumny z tego, że robimy wszystko, aby sprostać temu wyzwaniu. Szanowni Państwo, damy radę.

Pozwólcie teraz, abym w tym szczególnym czasie mógł złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Wielkanocnych.

Życzę Wszystkim, abyśmy mimo niejednokrotnie dużych odległości dzielących nas od rodzin i bliskich, umieli jednoczyć się z tymi, na których nam najbardziej zależy.

Niech ten wyjątkowo trudny okres uzmysłowi nam wszystkim, jak ważna w życiu codziennym jest bliskość i wzajemny szacunek. Niech będzie to czas na refleksję nad wartościami. Na zadanie sobie pytania, co w życiu jest tak naprawdę ważne.

Pragnę Was wszystkich ,,zarazić” spokojem, mądrością, nadzieją oraz wiarą, że wkrótce nadejdzie normalność.

Życzę Wam wiele zdrowia i optymizmu, i szczerze liczę na szybkie spotkanie.

Bądźmy dla siebie wyrozumiali, wspólnie damy radę!

 Z wyrazami szacunku i pozdrowień.

 

Rektor WSH we Wrocławiu
Dr Roman Fulneczek