W jaki sposób Generacja Z ukształtuje rynek eventowy po covid19? [WYKŁAD ONLINE] • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

2020-05-25 09:23:00

W jaki sposób Generacja Z ukształtuje rynek eventowy po covid19? [WYKŁAD ONLINE]

Zachęcamy do obejrzenia nagrania z otwartego wykładu dra Roba Davidsona, który był streamingowany na Facebooku Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu w piątek 22. maja 2020.

 

Rob Davidson jest dyrektorem zarządzającym MICE Knowledge, firmy doradczej specjalizującej się w badaniach, edukacji i szkoleniach dla branży spotkań i wydarzeń. Jego główne obszary specjalizacji to konferencje i podróże motywacyjne. Napisał siedem książek na te tematy. Realizował projekty badawcze dla wielu dużych organizacji, w tym Poland Convention Bureau, Ireland National Tourism Development Authority i Society for Incentive Travel Excellence. Wykłada jako profesor wizytujący na trzech europejskich uniwersytetach, gdzie co roku kształci i inspiruje studentów zarządzania wydarzeniami i zarządzania turystyką.

 

Podczas wykładu zbadał, w jaki sposób gusta, preferencje i wartości Pokolenia Z, najnowszego pokolenia, które weszło na rynek pracy, ukształtuje przemysł wydarzeń w świecie post-Covid19. Przyda się każdemu, kto pracuje w branży konferencji i wydarzeń, lub planuje karierę w tym biznesie.