Twoja Opcja Kariery - spotkania z przedsiębiorcami dla Studentów WSH • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

2021-04-27 12:29:00

Twoja Opcja Kariery - spotkania z przedsiębiorcami dla Studentów WSH

Twoja Opcja Kariery to praktyczne warsztaty dla studentów przygotowujące do wejścia na rynek pracy.

Projekt jest koordynowany przez Biuro Karier. Studenci mają możliwość spotkania się z przedsiębiorcami, oferującymi praktyki studenckie lub staże oraz sposobem aplikowania.

Oprócz spotkania z przedsiębiorcami studenci podczas warsztatu, otrzymują praktyczne wskazówki w jaki sposób tworzyć profesjonalne CV czy przejść przez rozmowę rekrutacyjną.

Obecnie ze względu na obostrzenia związane z pandemią, spotkania odbywaja się on-line za pośrednictwem platformy MS Teams.

Spotkanie dla studentów Turystyki i Rekreacji 

Drugie spotkanie z cyklu odbyło się w poniedziałek 26.04. Podczas warsztatów zatytułowanych „Twoja Opcja Kariery #rekrutacja”, Pani Anna Żabska, Prezes Zarządu Zamku Książ, opowiadała o urokach i atrakcjach jakie można zobaczyć na terenie wałbrzyskiego zamku. Studenci zostali zachęceni do skorzystania z możliwości zrealizowania praktyk studenckich w obrębie wspaniałej architektury, a domatorów wałbrzyskie mury zapraszają do współpracy w formie online.

Aby skorzystać z ciekawej oferty wystarczy skontaktować się z Biurem Karier Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu.

Natomiast podczas drugiej części spotkania, głos zabrali Pani Kamila Pihur oraz Pan Krzysztof Piłat, specjaliści z Biura Karier, którzy podzielili się swoją wiedzą z zakresu konstruowania dokumentów aplikacyjnych. Zachęcali Studentów do skorzystania z bezpłatnych programów internetowych, które z pewnością okażą się pomocne przy pisaniu pierwszego CV. Jeśli więc nadal nie wiesz jak rozwiązać problem braku doświadczenia w CV lub potrzebujesz doradztwa zawodowego, zapraszamy do kontaktu z Biurem Karier.

 

Kolejne spotkanie, tym razem dla studentów kierunku Logistyka, odbędzie się w poniedziałek 24.04.2021 o godzinie 15:15. Będziemy Wam o nim przypominać w naszych social media!