[aktualizacja] Wiosenne targi pracy Career EXPO odbędą się ONLINE! • Aktualności i komunikaty - WSH we Wrocławiu

2020-03-19 11:40:00

[aktualizacja] Wiosenne targi pracy Career EXPO odbędą się ONLINE!

Zbliża się kolejna edycja największych wrocławskich targów pracy - Career EXPO. Już po raz drugi wydarzenie odbędzie się w formule dwudniowej, na Stadionie Wrocław.

Wiosenna odsłona targów odbędzie się 1 i 2 kwietnia gromadząc ponownie ponad 80 wystawców, a także kilka tysięcy uczestników szukających wymarzonych stanowisk i chętnych do zdobycia nowych doświadczeń i wiedzy. Career EXPO jako najważniejsze wydarzenie rekrutacyjne wyróżnia też fakt, że jako jedyne tego typu targi skierowane są zarówno do studentów jak i specjalistów. Wyjątkowo wydarzenie odbędzie się w godzinach popołudniowo-wieczornych, wychodząc tym samym naprzeciw oczekiwaniom wszystkich uczestników targów.

Uczestnictwo w targach jest całkowicie bezpłatne. Osoby chcące skorzystać z bogatej oferty pracodawców oraz innych aktywności, muszą okazać przy wejściu imienny bilet. Jedyne co należy zrobić by taki bilet otrzymać to zarejestrować się na stronie www.careerexpo.pl, uzupełnić profil uczestnika i zaplanować czas 1 i 2 kwietnia. Wejście upoważnia do darmowego korzystania ze wszystkich stref, a także z bogatej oferty kilkudziesięciu szkoleń z różnych dziedzin, w których udział również jest nieodpłatny. Rejestracja uczestników na targi już wystartowała, za niedługo udostępnione zostaną również zapisy na bloki szkoleniowe. Warto więc śledzić stronę organizatora by być na bieżąco i nie przegapić swojej szansy!

Znajdź wymarzoną pracę

Znalezienie pracy lub jej zmiana to zadanie, z którym wielu z nas musi się zmierzyć i to często wielokrotnie. Obecnie rynek oferuje nam wiele możliwości, ścieżek rozwoju i prowadzenia swojej kariery, jednak najważniejszym jest dokonanie właściwych wyborów. Zastanawiając się nad nową pracą warto sprawdzić listę wystawców, którzy zagoszczą na wiosennej edycji Career EXPO, a wśród nich na takie firmy jak UPS, BNY Mellon, HP czy KRUK. Oferty pracy takich firm gwarantują nie tylko stabilne zatrudnienie na uczciwych warunkach, ale przede wszystkim możliwość rozwoju i zdobywania doświadczenia w międzynarodowym otoczeniu. Polityka zatrudnieniowa większości wystawców opiera się również na mocnym zapleczu socjalnym, a co za tym idzie świetnego rozwinięcia benefitów pozapłacowych.

Część firm bierze również udział w programie Szybkich Rekrutacji, który z edycji na edycje staje się coraz bardziej popularny. Oznacza to, że uczestnicy mają możliwość aplikowania na konkretne stanowiska za pośrednictwem indywidualnego profilu na stronie targów (www.careerexpo.pl), gdzie uzupełniając wirtualne CV i wybierając interesującą firmę zgłasza się swoją kandydaturę. Przed samymi targami, kandydaci otrzymują informację w sprawie rozmowy w specjalnie wyznaczonej strefie podczas wydarzenia.

Zweryfikuj swoje CV

Poza samymi rekrutacjami, podczas Career EXPO można także bezpłatnie skonsultować swoje dokumenty aplikacyjne, a także wykonać profesjonalne zdjęcie, które doskonale uzupełni nasze CV. Oprócz tego przez oba dni, na scenie głównej odbywać się będą ciekawe prelekcje, rozmowy i panele dyskusyjne, w których poruszane są przede wszystkim tematy odnoszące się do obecnej sytuacji na rynku pracy. Wystąpienia na scenie głównej dopełnione będą przez kilkadziesiąt szkoleń z wielu sekcji tematycznych, które pozwalają na zwiększenie swoich kompetencji i wiedzy, tak bardzo istotnych obecnie przy zatrudnieniu.

Dla przybyłych przygotowana zostanie również strefa relaksu, w której będzie można nabrać sił na dalsze eksplorowanie, a także skorzystać z atrakcji i wziąć udział w konkursach przygotowanych przez partnerów Career EXPO.

Szczegółowy program wydarzenia dostępny jest na stronie internetowej organizatora - www.careerexpo.pl. Warto też śledzić profile Career EXPO w mediach społecznościowych, a także dołączyć do wydarzenia na Facebook’u, gdzie bieżąco publikowane są kolejne informacje dotyczące nadchodzącej edycji targów.

LINK DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Targi pracy Career EXPO
1-2 kwietnia 2020
Stadion Wrocław, al. Śląska 1
godz. 15:00-21:00

 

AKTUALIZACJA 19.03.2020

Jak dobrze Państwo wiedzą, wszelkie zbliżające się wydarzenia w Polsce zostają odwoływane. My również zrezygnowaliśmy z organizacji naszego wydarzenia 1 i 2 kwietnia w formie stacjonarnej (na Stadionie Wrocław), jednak mamy innowacyjny plan awaryjny, który zakłada przeniesienie aktywności targowych do internetu (na czaty, webinary itd.).

 

Mając na uwadze naszą współpracę chciałbym prosić Państwa (w miarę możliwości) o udostępnienie informacji o rozwiązaniu, które przygotowaliśmy dla wszystkich uczestników. Jako jedyne wydarzenie rekrutacyjne wprowadzamy plan awaryjny, który pozwoli na zachowanie ciągłości organizowanych przez nas wydarzeń. Uczestnictwo jest całkowicie bezpłatne, a taka forma pozwoli na wzięcie udziału możliwie sporej grupie odbiorców, zważając na obecne okoliczności, wszystko przez specjalnie utworzoną platformę na naszej stronie internetowej (www.careerexpo.pl)