KONKURS - WSH we Wrocławiu

KONKURS

Wygraj semestr studiów w #WSHweWrocławiu! Prześlij nam swoje wideo, zostań laureatem i zgarnij 100% zniżki.

Zapraszamy do wzięcia udziału w specjalnym konkursie organizowanym z okazji 25 Inauguracji Roku Akademickiego w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu

Wybierz WSH i wygraj semestr studiów!

 

Co zrobić by wziąć udział w konkursie?

Jeśli jesteś już studentem WSH lub właśnie zapisałeś się na studia, to ten konkurs jest właśnie dla Ciebie. Wystarczy, że:

- przygotujesz autorskie nagranie audiowizualne w postaci filmu, w którym w kreatywny sposób pokażesz, dlaczego Twoim zdaniem studia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to najlepszy wybór,

- nagranie będzie trwać od 30 sekund do 60 sekund,

- nagrasz ten film za pomocą kamery, telefonu komórkowego lub tabletu,

Pamiętaj, że nie możesz używać cudzych utworów muzycznych i podcastów. Jeśli na nagraniu będą widnieć inne osoby, potrzebujesz mieć ich zgody na utrwalanie wizerunku. Nagranie musi być w języku polskim bądź angielskim. Nie możesz też odbiegać od tematu konkursu, czyli dlaczego studia w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu to najlepszy wybór.

Jako uczestnik konkursu możesz przesłać tylko jedną pracę!

 

Gdzie wysłać gotową pracę konkursową?

Pracę konkursową wraz z oświadczeniem: "Zapoznałem/am się i akceptuję Regulamin konkursu z załącznikami" (w przypadku osób niepełnoletnich dodatkowo ze skanem podpisanego Załącznika nr 1 do Regulaminu) oraz podaniem imienia, nazwiska, kierunku studiów i numeru albumu, a w przypadku nieposiadania numeru albumu - miejsca urodzenia należy przesłać na adres [email protected] do dnia 20 września 2021 roku wpisując w tytule wiadomości e-mail: #WybieramWSH

 

Pamiętaj, by zapoznać się z regulaminem

To w nim znajdziesz wszystkie potrzebne dla Ciebie informacje, jak ma wyglądać praca konkursowa, w jaki sposób ją przesłać oraz które załączniki obowiązują Cię teraz. Dodatkowo w regulaminie znajdziesz szczegółowe informacje o nagrodzie, a także sposobie wyboru laureatów.

 

Ocenianie prac

W konkursie Komisja będzie oceniać według następujących kryteriów: ocena formalna mająca na celu sprawdzenie, czy uczestnik oraz nadesłana praca konkursowa spełniają warunki określone w Regulaminie, ocena kryterium jakości tj. zgodności z tematyką konkursu, pomysłowości, wartości promocyjnej, walorów estetycznych, oryginalności.

 

Wybór laureatów

Komisja Konkursowa wybierze spośród uczestników spełniających wymagania określone w Regulaminie 3 autorów najlepszych prac, którym zostanie przyznana nagroda w postaci 100% zniżki na jeden semestr studiów I lub II stopnia.

 

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi do dnia 30 września 2021 roku.

 Regulamin Konkursu pobierz