Ambasadorzy Kariery

Ambasadorzy Kariery

Ambasadorzy Kariery to nasza grupa do zadań specjalnych, której celem jest wsparcie studentów WSH w rozwijaniu ścieżki kariery i pomaganie im w kontakcie z Biurem Karier.

W tej edycji celem Ambasadorów Kariery jest prezentacja i promocja Biura Karier oraz jego oferty wśród studentów WSH.
Ambasadorzy tworzą materiały promocyjne, współorganizują i promują wydarzenia Biura Karier, prowadzą kanał w Social Media i, co bardzo ważne, badają potrzeby studentów w obszarze wsparcia jakie oferuje Biuro Karier.

Poznaj naszych Ambasadorów Kariery

Semestr letni 2021/2022 

Basia

Cześć! Jestem studentką trzeciego roku Turystyki i rekreacji w WSH. W naszej grupie Ambasadorów Karier pełnię rolę kierownika projektów i w międzyczasie pomagam również przy tworzeniu materiałów edukacyjnych i informacyjnych dla studentów. W wolnym czasie lubię zajmować się moimi roślinami i rysować.

Diana

Witam! Mam na imię Diana, jestem studentką Informatyki Wyższej Szkoły Handlowej we Wrocławiu, fotografem, początkującym projektantem grafiki internetowej i Ambasadorem w WSH. Jestem tu, żeby pomóc ci i odpowiedzieć na wszystkie twoje pytania dotyczące Biura Karier 😉

Nila

Hej, jestem Nila. Mam 19 lat, studiuję na 3 roku Zarządzania, Marketing i sprzedaż. Jestem też ambasadorem Wyższej Szkoły Handlowej, więc mogę być twoją prawą ręką w sprawach związanych z biurem karier.

Paulina

Cześć! Mam na imię Paulina. Jestem studentką 3 roku finansów i rachunkowości. Jako ambasador kariery odpowiadam między innymi za tworzenie głównych treści w języku polskim. Oprócz tego jestem otwarta na wszelkie pytania dotyczące biura karier. W międzyczasie trenuję piłkę ręczną, czytam książki. Kocham podróżować i zwiedzać.

Zhanna

Hej, jestem Zhanna. Mam 19 lat, studiuję na 3 roku Zarządzania, Marketing i Sprzedaż. Jestem ambasadorem Biura Karier Wyższej Szkoły Handlowej, więc mogę Ci pomóc z pytaniami dotyczącymi praktyki. Studiowałam we Francji i Belgii w ramach programu Erasmus. Dużo podróżuję i uwielbiam filmować tiktoki.

Filmy poradnikowe stworzone przez Ambasadorów Kariery

Jak zaliczyć praktykę studencką? ◾ #WSHweWroclawiu

Jak stworzyć CV i przygotować się do rozmowy o pracę? ◾ #WSHweWroclawiu