Ambasadorzy Kariery • Biuro karier - WSH we Wrocławiu

Ambasadorzy Kariery

Ambasadorzy Kariery to nasza grupa do zadań specjalnych, której celem jest wsparcie studentów WSH w rozwijaniu ścieżki kariery i pomaganie im w kontakcie z Biurem Karier. 

 

W tej edycji celem Ambasadorów Kariery jest prezentacja i promocja Biura Karier oraz jego oferty wśród studentów WSH.

Ambasadorzy tworzą materiały promocyjne, współorganizują i promują wydarzenia Biura Karier, prowadzą kanał w Social Media i, co bardzo ważne, badają potrzeby studentów w obszarze wsparcia jakie oferuje Biuro Karier.

 

Poznaj naszych Ambasadorów Kariery

Semestr letni 2020/2021 

 ambasadorzy 02 daria

 

Daria

Cześć! Nazywam się Daria i jestem studentką pierwszego roku Zarządzania. W wolnych chwilach kocham czytać książki oraz popijać ulubioną, czarną herbatę. Niedawno nauczyłam się obsługi maszyny do szycia, więc teraz każdą wolną chwilę spędzam na szyciu i przerabianiu ubrań.

ambasadorzy 01 magda

Magdalena

Cześć!  Nazywam się Magdalena i jestem studentką pierwszego roku Zarządzania!

W wolnym czasie najczęściej oglądam filmy i spędzam czas z przyjaciółmi, a moim głównym zainteresowaniem jest sport. Uwielbiam doświadczać nowych rzeczy, więc jestem osobą która nigdy się nie nudzi.

ambasadorzy 03 kuba

Jakub

Cześć! Nazywam się Jakub i jestem studentem pierwszego roku Zarządzania.

W wolnym czasie uwielbiam słuchać muzyki, czytać książki oraz oglądać filmy i seriale. Interesuję się motoryzacją oraz sposobami dążenia do udoskonalenia samego siebie.

Filmy poradnikowe stworzone przez Ambasadorów Kariery

Jak zaliczyć praktykę studencką? ◾ #WSHweWroclawiu

Ambasadorzy Kariery to nasza grupa do zadań specjalnych, której celem jest wsparcie studentów WSH w rozwijaniu ścieżki kariery. W tym odcinku dowiecie się te...

Jak stworzyć CV i przygotować się do rozmowy o pracę? ◾ #WSHweWroclawiu

Ambasadorzy Kariery to nasza grupa do zadań specjalnych, której celem jest wsparcie studentów WSH w rozwijaniu ścieżki kariery. W tym odcinku dowiecie się, j...