Dodaj
Tytuł sekcji
Przesuń Usuń

Rektor

dr Roman Fulneczek

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail roman.fulneczek@handlowa.eu

pokój 3/10

Przesuń Usuń

prorektor

dr Marta Drozdowska

tel. +48 71 333 11 16

e-mail marta.drozdowska@handlowa.eu

pokój 3/14

Przesuń Usuń

Dziekan

dr inż. Halina Węgrzyn

tel.+48 71 333 11 30
e-mail dziekan@handlowa.eu

pokój 2/6
Czw. 9:00-10:00
(istnieje możliwość spotkania w innym terminie, po wcześniejszym kontakcie email)

Przesuń Usuń

Rektorat

Marta Kaczmarek

tel.+48 71 333 11 12
fax 071 333 11 12
e-mail rektorat@handlowa.eu

pokój 3/8
Pon. — Pt. 9:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Dziekanat

Joanna Siwek

tel.+48 71 333 11 17
e-mail dziekanat@handlowa.eu
e-mail joanna.siwek@handlowa.eu

pokój 1/1
Wt. — Czw. 9:00 — 13:00
Sb. 7:30 — 15:30

Przesuń Usuń

Rekrutacja

Przesuń Usuń

Organizacja Zajęć Dydaktycznych

Ewa Węglewicz

tel.+48 71 333 11 14
e-mail dydaktyka@handlowa.eu
e-mail ewa.weglewicz@handlowa.eu

pokój 2/5
Pon. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Kwestura

tel.+48 71 333 11 04
e-mail windykator@handlowa.eu
e-mail stypendia@handlowa.eu

pokój 3/12
Wt. — Śr. 12:00 — 16:00
Czw. 8:00 — 12:00

Przesuń Usuń

Kwestor

Agnieszka Bigaj

tel.+48 71 333 11 05
e-mail agnieszka.bigaj@handlowa.eu

pokój 3/11
Wt. — Pt. 10:00 — 14:00

Przesuń Usuń

Biblioteka

Ewa Starobrzańska

tel.+48 71 333 11 10
e-mail biblioteka@handlowa.eu

pokój 0/19
Wt. — Czw. 8:00 — 16:00
Sb. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Dział Informatyki

Damian Osiński

tel.+48 71 333 11 06
e-mail admin@handlowa.eu
e-mail damian.osinski@handlowa.eu

pokój 0/24

Przesuń Usuń

W sprawach MSDN

Przesuń Usuń

Kadry

Marta Kaczmarek

tel.+48 71 333 11 12
e-mail marta.kaczmarek@handlowa.eu

pokój 3/8
Pn. — Pt. 9:00 — 15:00

Przesuń Usuń

Biuro Karier

Joanna Susmanek

tel.+48 71 333 11 08
e-mail biuro-karier@handlowa.eu

pokój 2/4
Pn. 13:00 — 17:00
Śr. 10:00 — 14:00
Czw. 10:00 - 14:00
Sob. terminy dyżurów na  profilu fb

Przesuń Usuń

Biuro Współpracy z Zagranicą - Erasmus

dr Barbara Kobzarska-Bar

tel. +48 71 333 11 15

e-mail erasmus@handlowa.eu

pokój 1/2
Wtorek: 13.30-15.30
Środa: 13.30-15.30
Piątek: 11.30-15.30

 

Przesuń Usuń

Biuro Współpracy z Zagranicą - Państwa Wschodnie

Julia Vakula

tel.+48 71 333 11 18
e-mail julia.vakula@handlowa.eu

pokój 1/3
Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Dyrektor Marketingu i Administracji

Katarzyna Gryboś-Noga
Dyrektor Marketingu i Administracji

e-mail:
katarzyna.grybos-noga@handlowa.eu

tel. +48 71 333 11 35
pokój 3/7

Przesuń Usuń

Marketing

Ilona Grzelińska

tel.+48 71 333 11 32
e-mail ilona.grzelinska@handlowa.eu
e-mail marketing@handlowa.eu

pokój 3/7
Pn. — Pt. 8:00 — 16:00

Przesuń Usuń

Katedra Zarządzania

tel.+48 71 333 11 26
tel.+48 71 333 11 20

pokój 2/16, 2/18

Przesuń Usuń

Międzynarodowe Centrum Studiów Podyplomowych

dr Aneta Szymańska- Dyrektor Programu MBA

tel.+48 71 333 11 11
e-mail aneta.szymanska@handlowa.eu
pokój 3/4


dr Dariusz Socha - Dyrektor Studiów Podyplomowych

tel.+48 71 333 11 01
e-mail dariusz.socha@handlowa.eu
pokój 1/8

Honorata Pasieczna

tel.+48 71 333 11 33
e-mail podyplomowe@handlowa.eu
pokój 1/1
Śr. — Pt. 8:30 — 16:30

Przesuń Usuń

Katedra Nauk Społecznych

tel.+48 71 333 11 23
tel.+48 71 333 11 21

pokój 2/13, 2/15

Przesuń Usuń

Katedra Turystyki i Rekreacji

tel.+48 71 333 11 31
tel.+48 71 333 11 28

pokój 2/10, 2/12

Przesuń Usuń

Projekt Twoja Opcja Kariery

Dorota Gębaczyk
Kierownik Projektu

e-mail: dorota.gebaczyk@handlowa.eu

Katarzyna Androsz-Samol
Doradca zawodowy

e-mail:katarzyna.samol@handlowa.eu

Justyna Kudyba
Doradca ds. przedsiębiorczości

e-mail: justyna.kudyba@handlowa.eu

tel.+48 71 333 11 03

pokój 2/4