Aktualności i komunikaty • O nas - WSH we Wrocławiu

Aktualności i komunikaty

  • Komunikaty
  • Życie uczelni
  • Blog
  • Wszystkie
01/12/2020 Już jutro rusza rejestracja na egzamin certyfikowany z języka polskiego

Szanowni Państwo,  informujemy, że nasz ośrodek zaplanował organizację egzaminu certyfikatowego przewidzianego w dniach 30-31 stycznia 2021 roku. Rejestracja kandydatów na egzamin rozpocznie się 2 grudnia o godzinie 10.

30/11/2020 Największa multidyscyplinarna baza danych Proquest dostępna dla studentów WSH

Drodzy Studenci,    mamy wielką przyjemność poinformować Was o możliwości zdalnego korzystania z największej internetowej multidyscyplinarnej bazy danych ProQuest.

proquest baner
27/11/2020 Ucz się komunikacji i PR od najlepszych! Utytułowani eksperci w WSH we Wrocławiu

Najbardziej utytułowani specjaliści od komunikacji i PR, prowadzący międzynarodowe projekty komunikacyjne związane z budowaniem i promowaniem produktów oraz najbardziej dochodowych branż w UE, będą dzielić się swoim know how ze...

paulina grafiki specjalnosc 013
27/11/2020 Studenci WSH mogą korzystać z oprogramowania firmy JetBrains!

Z radością informujemy, że jako Wyższa Szkoła Handlowa znaleźliśmy się na liście instytucji uprawnionych do używania licencji edukacyjnych na oprogramowanie firmy Jet Brains!  W ramach licencji edukacyjnej dostępne są m.

preview
27/11/2020 Wyniki Komisji Stypendialnej

Wyniki Komisji Stypendialnej są już umieszczone na stronie internetowejSkany pozytywnych decyzji zostaną wysłane do każdego studenta, który złożył wniosek, na jego studencki adres mailowy.

27/11/2020 Skorzystaj z promocji #BlackFriday na LanguageCert z języka angielskiego

#BlackFriday! Zapisz się na Certyfikowany Egzamin LanguageCert LTE do końca tego weekendu i skorzystaj z promocyjnej ceny!  LanguageCert LTE to renomowany międzynarodowy egzamin językowy przeprowadzany w ponad 180 krajach na świecie  Egzamin...

lte www Obszar roboczy 1
23/11/2020 "Orange the World" - WSH wspiera kampanię!

Wspólnie wyraźmy sprzeciw wobec przemocy, dołącz do kampanii!  "Orange the World" to największa światowa kampania poświęcona tematowi przemocy wobec kobiet. W dniach 25. 11-10. 12.

Plakat OTW PL daty pion
18/11/2020 Gry symulacyjne - zapisz się do pierwszej edycji!

Grywalizacje w Wyższej Szkole Handlowej we Wrocławiu!    Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu organizuje pierwszą edycję międzynarodowych biznesowych gier symulacyjnych dla studentów.

gry symulacyjne 02 02
17/11/2020 Regulaminy konkursów w mediach społecznościowych

Poniżej znajdziecie Państwo regulaminy konkursów przeprowadzanych na portalach Facebook oraz InstagramRegulamin konkursu "Sportowe postanowienie noworoczne" Regulamin konkursu "Jesień z WSH"

1 2 3 4 5 ... 21